Softub & Paket Jakuzi

Evinizde, bahçenizde ya da size özel herhangi bir alanda SPA keyif yapmak ister misiniz? Suftub, kolay ve pratik kurulumu, birbirinden güzel özellikleri ve avantajıyla size her an SPA keyfi sunar. Amerika’da yaygın bir kullanıma sahiptir ve ekonomik olması da tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında yer alır. Kullanıma başlamanız için evdeki standart bir prize fişi takmanız yeterlidir. Bunun ardından kendinizi sıcak suyun kollarına bırakıp tüm stresinizi atabilirsiniz.

Softub Nedir?

Taşınabilir, kolay kuruluma sahip jakuzi olarak da tanımlanabilecek olan Softub, size kendinizi daha özgür hissettirir. Jakuzi özellikleri gösteren bu ürün, bir kişi tarafından çok rahat bir şekilde istenilen yere taşınıp kurulabilir. Kurulum sonrasında birçok ayarlama ya da saatler süren montaj gerektirmez. Uzun bir iş günü ardından ya da stres dolu günlerden sonra evinizin en sevdiğiniz yerinde konforlu bir şekilde dinlenebilirsiniz. İsterseniz bahçenizde, isterseniz karlarla örtülü terasınızda, isterseniz de en güzel manzaraya sahip balkonunuzda bu eşsiz huzurunu deneyimleyebilirsiniz. Tek bir yere bağımlı kalmadan, anlık kararlarla, gönlünüzce hareket etmeniz artık mümkün.

Softub Özellikleri

Teknolojinin yenilikleriyle örülen Softub, dijital göstergeli kontrol paneli ile her değeri kolayca görmenizi sağlar. Bunun yanı sıra ısıtma sistemine sahip olan hidromatı bulunur. Yaz kış demeden keyif yapmanız için tüm bu özellikler size özel çalışır. Hem sıcak hem de temiz bir suya ulaşmanızı sağlayan Suftub, SPA dinginliğini evinize, bahçenize ve terasınıza kadar taşır.

Softub Avantajları

Uzun ve zahmetli işlemlerden sizi kurtaran Softub, saniyeler içerisinde kullanılabilir. İçerisini bir hortum yardımıyla su doldurup prize taktığınız anda su ısınmaya başlar. Klasik ev prizlerine uyum sağlayan yapısı aynı zamanda elektrik tüketimi konusunda da yanınızda olur ve oldukça az miktarda harcama yapar. Elektrik kesintilerine karşı da önlemini alan Softub, akıllı çipi sayesinde yavaşlamaya başlayan elektrik akımını algılar, kesim esnasında sistemin aniden kapanmasının önüne geçer. Bu sayede ürün sağlığı ve kullanım süresi de uzar.

Elektriğin yeniden gelmesinden sonraysa, kesinti öncesindeki programına otomatik bir şekilde döner. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan Softub, farklı renk seçenekleri ve boyutları sayesinde tamamen sizin istediğinize göre şekillenir. Geniş bir aileniz varsa en büyük boyunu ya da tek kişilik bir kullanım için en küçük boyunu tercih edebilirsiniz. Renk yelpazesi de geniştir ve ev dekorasyonunuza hangi renk uygunsa seçiminizi ondan yana kullanabilirsiniz. Evde SPA keyfi yapmak, sevdiklerinizle konforlu saatler geçirmek ve tam anlamıyla dinlemek için Terminal Havuz Softub ve Paket Jakuzi fırsatlarını takip edebilir, size en uygun seçenekleri zaman kaybetmeden değerlendirebilirsiniz.
Call Now Button