Polyester Havuzlar

Uzun zamandır evinizin bahçesine ya da yazlığınıza kendinize özel bir havuz yaptırma fikriniz varsa ancak işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız sizi buraya alabiliriz. Hem pratik ve hızlı kurulumu hem de kolay temizlenme özelliği ile polyester havuz hayalinize kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Adından sıkça söz ettiren polyester havuzların birçok kişi tarafından tercih edilmesinin en temel nedeni ise pürüzsüz yüzeyleri. Havuzun sahip olduğu bu pürüzsüz yüzey kir birikiminin önüne geçer ve temizlik aşaması diğer havuzlara kıyasla çok daha rahat gerçekleşir.

Polyester Havuz Avantajları

Aklınızdan geçen havuz planlarını gerçekleştirmek için adım atmaya başladıysanız öncelikle polyester havuzun avantajlarına göz atmanızı öneririz. Asla pişman olmayacağınız bir rahatlık sunan bu havuz türünün beraberinde getirdiği avantajlara hayran kalacaksınız.

Polyester Havuz Kolay Temizlenir

Havuzlar için temizlik en önemli işlemlerin başında gelir. Temizlik konusunda sizi zorlayacak bir havuz ilk kullanımlarda bunu size hissettirmese bile ilerleyen zamanlarda meydana gelen kir ve sararmalar canınızı sıkabilir. Bu gibi olumsuzlukları yaşamamak ve havuzunuzu kullanırken sürekli zorlu temizlik aşamalarını düşünmemek için tercihinizi polyester havuzdan yana kullanabilirsiniz. Derz aralıklarının bu havuzda olmaması temizliği kolaylaştıran en büyük avantajlardan biri olarak ifade edilebilir.

Polyester Havuz Kolayca Kurulur

Havuzların yapım aşaması genellikle büyük emekler ve zaman ister. Uzun uğraşlar, durmadan gürültü çıkaran iş makineleri ve zorlu bir zaman dilimi sizin de gözünüzü korkutuyorsa polyester havuzun kolay kurulum özelliğine sığınabilirsiniz. Polyester havuz yapımı hızlı bir şekilde başlar ve aynı hızla devam eder. Tüm yapım aşaması boyunca size de gönlünüzce yüzüp eğlenebileceğiniz zamanlarının hayalini kurmak kalır.

Havuz Şeklini Seçebilirsiniz

Hayal gücünüzün derinliği sizi standart dikdörtgen yüzme havuzlarından uzaklaştırıyorsa polyester havuzun sunduğu modellere göz atabilirsiniz. Daire şeklinden merdivenli modellerine elipsten kareye kadar pek çok şekil polyester havuz kalıbı arasında yer alır. Eğer aklınızdaki şekil çok daha farklı ise ya da havuzunuz kimselerde olmasın istiyorsanız size özel hazırlayabileceğimiz havuz kalıplarına bakabilir, kararınızı bunun ardından verebilirsiniz. Yaz aylarında evinizden çıkıp sadece saniyeler içerisinde kendinizi serin sulara bırakmak için yapmanız gereken sadece bu kararı vermek.

Polyester Havuza Eklenebilecek Ekipmanları

Hayalinize kavuştuktan sonra havuz kullanımını keyfe dönüştürmek için aşağıdaki ekipmanlardan yardım alabilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle yapacağınız havuz keyfinde kahkahalar havada uçuşacak.

Su kaydırağı: Özellikle çocukların çok hoşuna gidecek olan su kaydırağı havuzun en uygun köşesine kolayca monte edilebilir. Kaydırak üzerinde bulunan su bağlantısı sayesinde kayma işleminin kolayca olmasını sağlayabilir, çocuklarınızın her kayışta duyacakları sevince eşlik edebilirsiniz.

Tramplen: Heyecan dolu anlar yaşamak isteyenler için havuz kenarına monte edilecek tramplen yeterli olabilir. Atlayışınızla görenleri kendinize hayran bırakabilir, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli yarışlar yapabilirsiniz. Havuzunuzun daha eğlenceli bir hal alması için yararlanacağınız her bir havuz ekipmanı sıcak yaz günlerinin daha keyifli geçmesini sağlayacak. Artık havuz başı partilerinin adresi sizin eviniz olacak!

Call Now Button