Panel Havuzlar

Yaz aylarının bunaltan sıcaklarından bir an önce kurtulmak için panel havuzlara göz atabilirsiniz. Kısa süreli kurulumu sayesinde zahmetsiz ve pratik bir şekilde kullanıma hazırlanan bu havuz türünün aynı zamanda görsel tasarımı da oldukça tatmin edici. Evinizin önünde havuz için yeterli alana sahipseniz panel havuz avantajlarından faydalanabilir, yazı sevdiklerinizle birlikte neşe içerisinde geçirebilirsiniz. Mevcut ev konforuna kat ve kat ekleme yapacak olan gösterişli bir havuz ile kendinizi ödüllendirin.

Panel Havuz Nedir?

Özel üretim sonucunda bahçenizde yerini bulacak olan bu havuz türü, sıkıştırmalı kum desteğine sahip. Klasik havuzlardan çok daha kolay kurulan ve kullanılan havuzda ölçü konusunda ipler tamamen sizin elinizde. Özgürce havuzunuzun standartlarını belirleyebilir, şık eklemeler yapabilirsiniz. Panel havuz nedir sorusundan sonra akıllara havuzun yapımı ile ilgili sorular gelebilir. Panel havuz yapımı oldukça kolay ve kısa süren aşamalara sahiptir.

Havuz kararınızı aldıktan 3 – 4 gün sonra tüm işlerin bitmiş olacağından emin olabilirsiniz. Zahmetli kalıp almalar, sıva yapmalar ve izolasyon çalışmaları panel havuz yapımı sırasında karşınıza çıkmaz. Bu sayede hem birçok masraftan hem de günlerce beklemekten kurtulabilirsiniz.

Panel Havuz Avantajları

Bu havuz türünün ismi geçtiği zaman akıllara ilk gelen ve en çok beğenilen özelliği pratik kurulumudur. Zamandan tasarruf etme konusunda size yardımcı olan panel havuz aynı zamanda kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Bu sayede havuz temizliği ile uzun saatler boyunca uğraşmanıza gerek kalmaz. Su sızdırmaz özelliği sayesinde kullanım sırasında ve sonrasında aklınızdaki soru işaretlerini giderir, deprem ve yer altı hareketlerine karşı da dirençlidir. Herhangi bir sarsıntı karşısında hasar almaz. Ayrıca panel havuz ruhsat gerektirmez. Bu nedenle inşaatına dilediğiniz an başlayabilir, prosedürlerle vakit kaybetmezsiniz.

Panel Havuz Temizliği

Temizlik konusunda da kullanıcılarını üzmeyen bu havuz türünde yapmanız gereken tek şey filtreleri günde sadece bir saat çalıştırmak. Bu bir saatlik çalışma sonrasında havuzunuz eskisinden çok daha temiz ve berrak olacaktır. Hijyenik havuz türleri arasında yer alması da bu özelliğinden gelir.

Panel havuz fiyatları

Uzun zamandır havuz hayali kuruyorsanız bu hayale kavuşmanız artık çok kolay. Her bütçeye uygun panel havuz modelleri arasından birini seçerek işlemlere başlayabilirsiniz. Zahmetli kurulum aşamasından ve sayısız malzemeden muaf olan bu havuz türü bütçenize dost bir politika izliyor. Modellere göre değişen panel havuz fiyatları için kapsamlı bir araştırma yapabilir, size en uygun olanı seçerek hayalinize ulaşabilirsiniz.
Call Now Button