Macera Duş

Sağlığı ve heyecanı bir arada sunan macera duş, birçok kişinin vazgeçilmezler listesinin ilk sırasında bulunur. Kendine has atmosferi ile bambaşka bir deneyim sunan bu duş aklınızı başından almaya kararlı özelliklere sahiptir.

Özel duş başlıkları ile kurulan bu sistem aynı zamanda ses, koku ve efektlerle zenginleştirilir. Kendinizi ıssız bir ormanın içerisinde ya da okyanusun ortasında hissetmek için yapmanız gereken tek şey macera duşuna girmek.

Macera Duş Nedir?

Şok duş ya da kova duş gibi türlerle karşılaştırılmaması gereken macera duş, daha özenli bir sisteme sahiptir. Özel yapıları sayesinde anlık olarak siz alıp başka bir diyara götürebilir. Gök gürültüsünden şimşek çakmasına, özel kokulardan heyecanlandırıcı efektlere kadar pek çok detay bu duş türünde bulunur.

İçerisinde bulunduğunuz eşsiz atmosferin sayesinde kimi zaman kalp atışlarınız hızlanır kimi zamansa huzur dolarsınız. Stresli bir günün ardından ya da sıcak havaların bunaltıcı etkisinden kurtulmak için kendinizi macera duşunun kollarına bırakmanız yeterli. Ferahlama hissini arttıran, algılarınızı açan ve rahatlamanızı sağlayan bu sistem sizin de favorileriniz arasında yerini almaya hazır.

Macera Duş Faydaları

Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bu duş türü özellikle ruhsal anlamda pozitifi etkiler sunar. Su altında rahatlayan ve canlanan vücudunuz eskisinden çok daha sağlıklı bir hal alır. Zaman zaman yaşayacağınız şok etkisiyse cildinizi hareket geçirir.

Ruhunuzu özgür bırakmanızı sağlayan duş sayesinde tüm sıkıntılarınızdan uzaklaşırsınız. Günlük ruh halinize uygun programları seçerek suyun akışından efektlere, kokulardan atmosfere kadar pek çok konuda değişiklik yapabilirsiniz. Terapi sonrasında kendinizi hafiflemiş ve arınmış hissedeceksiniz.

Macera Duş Nasıl Yapılır?

Bu duş türünün farklı konseptleri, şekilleri ve seçenekleri bulunur. Öncelikle size ya da işletmenize en uygun olanı seçmeniz gerekir. Bu seçim sonrasında hızlı bir şekilde kurulum başlar.

Duş başlıkları için özel kanallar açılır ve istenen düzeye ulaşılır. Sıcak ve soğuk su için gerekli ekipmanlar ayarlanır, koku ve efekt için özel kurulumlar yapılır. İstenen tüm detaylar ince bir şekilde işlenir ve ardından macera duşu kullanıma hazır olur.

Call Now Button