KD Teck Havuzlar

Zemin Üstü Portatif Havuzları

KD TECK

Portatif özelliği sayesinde hızlı ve kolay kuruluma sahip olan KD Teck Havuzlar uzun süren havuz inşaatından ve maliyetinden tasarruf edilmesini sağlar. Aynı zamanda inşaat ruhsatı da gerektirmez ve zaman alan prosedür işlerini geride bırakır. Prefabriktir, özel bir taşıma işlemi sonrasında istenilen alana rahatlıkla yerleştirilebilir. Yaz aylarında serinlemenin en kısa ve kolay yolunu sunar.

KD Teck Havuz Nedir?

Zemin üzeri prefabrik havuz olarak tanımlanabilecek olan KD Teck Havuzlar uygun alana bir gün içerisinde monte edilebilir. İnşaat, kalıp, sıva ve kaplama gibi zahmetli işlemleri barındırmaz. Demonte olduğu için istenildiği an mevcut alandan alınıp başka bir yere taşınabilir. KD Teck Havuzlarda kullanılan havuz filtreleme sistemleri TSE 11899 ve UHE standartlarına uygundur ve havuz suyunun maksimum hijyene kavuşmasını sağlar. Sızdırmazlık garantisi vardır. Çelik mukavemetli lazer örgü sistemi, havuz cidarındaki 6 katmandan meydana gelen malzeme uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatır. Köşe korumaları havuz dengesini korur. KD Teck Havuz yapımı esnasında kullanılan kaliteli ham madde, malzeme ve ekipmanlar sorunsuz bir işleyiş sunar.

Terminal Havuz ile KD Teck Havuzlar

Yaz aylarında serinlemenin ilk adresi haline gelen KD Teck Havuzlar kolay kurulumu, istenildiği an taşınabilmesi ve kaliteli malzemesi ile tüm istek ve ihtiyaçlara cevap verir. Uygun zemin üzerine gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra oturtulur, filtreleme sistemleri ayarlanır ve havuz kullanıma açılır. KD Teck Havuz yapımında kullanılan dayanıklı politeknik ve güçlendirilen tri – malzeme havuz ömrünü uzatır. Terminal Havuz bünyesinde bulunan KD Teck Havuzlara tek bir telefonla ulaşabilir, yaz planlarınızı ertelemeden yolunuza devam edebilirsiniz. Anında kurulum, temiz havuz suyu ve zemin üstü yerleşimi ile KD Teck Havuzlar büyük bir fırsat sunar.

Call Now Button