Havuz Kapamaları

Dört mevsim havuz keyfi yaşamak için havuz kapama yaptırmanız yeterli. Havuz konforunu arttıran ve yaz kış demeden yüzme keyif yaşamanızı sağlayan bu işlem aynı zamanda havuz temizliği konusunda da büyük bir fayda sağlar. Havuz kapama ile rüzgarla birlikte gelen çöp, yaprak ve toz havuz içerisine giremez, özellikle de kötü hava koşullarında en çok aranan isim olur.

Neden Havuz Kapama Yaptırmalı?

Havuz içi temizliğini sağlamak, temizlik masraflarını en aza indirmek ve açık bir yüzme havuzunu yılın her günü kullanmak için havuz kapama sistemlerinden yardım alınabilir. Eğer bahçenizde havuzunuz varsa ve kış aylarında da yüzmeden geri kalmak istemiyorsanız birkaç küçük işlem sonrasında kendinize yeni bir havuz edinmişçesine keyiflenebilirsiniz. Ticari amaçlı kullanılan işletme havuzlarında da bu sistemler sayesinde elde edilen yıllık kazanç artar. Kış aylarından terk edilen yüzme havuzları, kapama işlemi sonrasında yağmurlu ve soğuk günlerde bile rahatlıkla kullanılabilir.

Havuz Kapama Seçenekleri

Havuzunuza tıpkı bir sera görünümü veren Tropica, aynı zamanda sera düzenine benzer şekilde işler. Havuz kullanım ömrünü 3 – 4 aya kadar uzatır ve rahatça yüzmenizi sağlar. Hem yazın hem de kışın pratik bir şekilde kullanabileceğiniz diğer bir seçenek olan Perigord açılır-kapanır özelliği sayesinde tadına doyamayacağınız bir konfor sağlar. Havuzunuzu birkaç saniye içerisinde kapalı bir ortama dönüştürüp, en soğuk kış gününde bile keyifle yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Provence ile daha yüksek tavanlar elde edebilir, ferah bir şekilde dört mevsim yüzebilirsiniz.

Havuz Kapama Avantajları

Tercih edeceğiniz seçeneğe göre elde edeceğiniz avantajlar da havuz etrafı kapatma işlemi sonrasında değişir. Açılır kapanır bir sistem size yaz kış mükemmel bir kullanım sunarken Tropica gibi sera etkisi olan bir sistem özellikle kış aylarında yardımınıza koşar. Buradaki önemli olan ilk madde hangi kapama sistemin seçileceğidir. Bunun ardından havuz etrafı kapatma ile birlikte havuz kullanım süresinde uzama, konforda artış ve temizlikte kolaylık gibi maddeler de gelir.

Havuz Kapama Fiyatları

Farklı havuz türleri ve fiyatları olduğu için tek bir havuz kapama sistemi fiyatı vermek mümkün değil. Sistemin fiyatları özelliklere göre artış gösterir ve tüm özellikler yalnızca sizin isteklerinize göre şekillenir. Bireysel ya da ticari olarak ayrılan havuzlarda kullanılacak kapamalar da değişir. Ürün kalitesi ve montaj işlemleri de fiyatları etkileyen diğer faktörler arasında yer alır.
Call Now Button