Havuz Ekipmanları

Havuz çiziminden başlayan ve kullanım anında gereksinim duyulan birçok isim havuz ekipmanları arasında yer alır. Tasarımı da içerisine alan bu listede en küçük detaylar bile gözden kaçırılmaz. Kullanım sırasında havuz temizliğinde de önemli bir yere sahip olan havuz ekipmanları, havuzun ayrılamaz bir parçasıdır.

Havuz kullanım konforunun artmasını sağlar, daha hijyenik bir ortam sunar ve görenleri kendine hayran bırakır. Hem mükemmel bir görünüm hem de kaliteli bir kullanım için yapmanız gereken kendi havuzunuza uygun, kaliteli ekipmanları tercih etmekten başka bir şey değil.

Havuz Ekipmanları Ana Kategorisi

Bu kategori içerisinde havuz için gerekli olan ana malzemeler yer alır. Bunların altında da liste açılmaya devam eder. Arıtmadan tasarıma, aydınlatmadan temizlemeye kadar pek çok işlem havuz ekipmanları sayesinde kolayca sağlanır.

  • Havuz temizleme ekipmanları
  • Havuz bakım ekipmanları
  • Havuz içi ve kenar ekipmanları
  • Havuz dezenfeksiyon sistemleri
  • Havuz içi ısıtma sistemleri
  • Olimpik havuz ekipmanları

Havuz Ekipmanları ve İşlevleri

Kategorilere ayrılan her ekipmanın sağlıklı bir şekilde çalışması havuz bütünlüğünün korunmasını sağlar. Yüzme saatlerinizin tam bir keyif olmasını sağlamak, neşe içerisinde sevdiklerinizle vakit geçirmek ve sağlıkla kulaçlar atmak için havuz bakım ekipmanlarını eksiksiz bir şekilde edinmeniz oldukça önemlidir.

Havuz filtreleri daha temiz bir suda yüzmenizi sağlarken, ısı pompaları kış aylarında dahi yüzme zevkinden mahrum kalmamanızı sağlar. Ayrıca işletme havuzları ya da olimpik havuzlar için de ısı pompaları vazgeçilmez bir ekipmandır. Havuz kullanım ömrünü uzatmak için bunlar tercih edilerek, özellikle kapalı havuzlarda kış ayları keyif içerisinde geçirilebilir. Açık havuzlar içinse havuz kapamaları tercih edilerek ısı pompalarından destek alınabilir.

Seyrine doyulmayacak bir şaheser elde etmek içinse havuz kaplama malzemeleri ve hoş bir görünüm sunan havuz aydınlatma ekipmanları vardır. Bunlar hem konforu hem de görselliği olumlu şekilde etkiler. Birbirinden alımlı cam, porselen veya seramik kaplamalar hem size özel tasarımların kapılarını aralar hem de uzun ömürlü bir havuz hediye eder. Halojen aydınlatma, özel ışıklar ve çok daha fazlası da kapmaların tamamlanmasını sağlar. Havuz içi ve kenar ekipmanlarıysa besleme nozulları, taşma ızgaraları, özel tasarım merdivenler ve skimmerler olarak açıklanabilir. Her birinin kendine has işlevi vardır.

Tüm havuz malzemeleri hep daha iyisine ulaşmanızı sağlar. Suyun en temizine, havuzun en kullanılışına ve güzeline.. Aynı zamanda yaz kış demeden havuzunuzu kullanmanız da bu isimler sayesinde geçekleşir. Tek bir ekipman yoksunluğu bile terazideki dengeleri bozabilir ve keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için eksiklerinizi neler olduğuna karar vererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havuz malzemeleri Antalya başta olmak üzere tüm il ve ilçelerimize hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Call Now Button