Çoklu Villa Havuzları

Hızlı ve pratik bir şekilde kurulumu gerçekleştirilen ve maliyeti toplu havuz inşası sayesinde çok daha düşük olan çoklu havuz villaları aynı zamanda tasarımlarını villa ev tipine özel yapar. Projeler için biçilmiş kaftan olan çoklu villa havuz seçenekleri ile site ve benzer yazlık alanlardaki tüm evlerin havuzları yapılabilir. İnşaatına başlanan ve bitiş tarihi belli olan bir site projesinde çoklu villa havuz tercih edilerek hem zamandan hem de bütçeden tasarruf elde edilebilir. Proje için belirlenen havuz modeli fabrikasyon üretimle, gerekli sayı kadar elde edilir ve kaliteli malzemeler ile havuz işlemlerine başlanır. Proje bitiminde her villanın kendine özel havuzu da kullanılabilir halde teslim edilir.

Villa Havuz Modelleri

Villa havuzları genellikle dikdörtgen şeklindeki modellerden tercih edilir. Kullanım alanı daha geniş olan bu modeller aynı zamanda şıklığıyla da dikkatleri üzerine çeker. Dikdörtgen havuz modellerinin kenarları oval olan seçenekleri de sıkça tercih edilenler arasındadır. Daire formlar yüzme alanını kısıtladığından çok fazla tercih edilmez. Villa havuz yapımı esnasında bir havuz modeline karar verilmesi ve ardından tüm evlere aynı havuzun inşa edilmesi gerekir. Bu nedenle villa havuz yapımı sırasında tercih edilen havuz modeli genelde dikdörtgen şeklinde olanlardır. Bu modeller her zevke ve ihtiyaca cevap verir.

Villa Havuz Fiyatları

Villa havuzları toplu bir şekilde proje için sipariş verileceğinden tek bir havuz için verilen fiyattan daha uygun seçenekler sunar. Projenin zamanı, seçilen havuz modeli ve diğer malzemeler villa havuz fiyatları içerisinde hesaplanır. Toplu alışverişin kazandıran avantajları burada da kendini gösterir. Pek çok detaydan etkilenen villa havuz fiyatları için kesin bir yargıda bulunmak doğru olmaz. Her projenin farklı istek ve ihtiyaçları olacağından fiyat çıkarması firma görüşmesi sonrasında yapılabilir.

Call Now Button