Azteck Havuzlar

AZTECK

Ev, villa, otel ya da pansiyon bahçelerine kolayca kurulan ve hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanabilen azteck havuzlar yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından kaçanlar için mükemmel bir alternatiftir. Havuz kurulumu aynı gün içerisinde gerçekleşir ve gerekli kurulumlar sonrasında yüzmeye başlanabilir. Havuz inşaatına ekstra zaman ve para harcanmaz. İstenilen ölçülerde ve derinliklerde özel olarak üretilebilir. Taşınabilir özelliğe sahip olan azteck havuzlar bir başka yere geçiş söz konusu olduğunda kullanıcıyı mağdur etmez, pratik bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilir. Genellikle ev ve villa bahçelerinde kullanılır.

Azteck Havuz Nedir?

Azteck havuz en yalın haliyle zemin üstü havuzu olarak tanımlanabilir. Prefabrik havuz özelliklerine sahiptir. Özellikle kazı çalışmasına uygun olmayan toprak alanlarda kullanılır ve zahmetli inşaatlara girilmeden kullanıcıları havuz sahibi yapar. Özel bir vinç yardımıyla bahçede ya da çatıda istenilen yere oturtulur ve gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanabilir. Havuz zeminleri son teknoloji ile donatılmıştır ve gözeneksiz yapıları sayesinde kir tutmaz, hijyeniktir. Yosun problemi meydana gelmez. Bunun yanı sıra azteck havuzlar özel donanımları sayesinde su kaçırmazdır.

Zemin Üstü Havuzlar

Zemin üstü havuzlar kısa süren bir montaj işlemi sonrasında kullanılmaya başlanabilir. Bu havuz türünün en çok kullanıldığı yerlerse villa bahçeleri, çatılar ve sit alanlarıdır. Kazı işlemi olmayacağından etrafa zarar vermeden işlem tamamlanır. Özellikle son dönemlerde moda haline gelen çatı havuzları zemin üstü havuzlar ile inşa edilir. Havuz alanda yerini aldıktan sonra çelik konstrüksiyon sistemi ile sağlamlaştırılır. Bu işlem depreme, sarsıntılara ve diğer dış faktörlere karşı havuzun dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca havuz çevresine özel destekler de eklenir. Kurulum konunun uzmanları tarafından ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Zemin üstü havuzlar kurulduktan sonra diğer havuzlardan hiçbir farkı kalmaz ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Dış Ölçüler (m) İç Ölçüler (m) Derinlik (m) Hacim (m³)
6.60 x 3.50 6.00 x 3.00 1.50 24
8.60 x 4.50 8.00 x 4.00 1.50 44
10.60 x 5.50 10.00 x 5.00 1.50 65
Call Now Button