Ahşap Kompozit Deck Döşemeler

En az havuzun içi, tasarımı ve ekipmanları kadar önemli olan havuz çevresi, şık bir görünüm elde edebilmenin ilk kuralları arasında yer alır. Seyrine doyulmayacak bir havuz kenarında, sevdiklerinizle birlikte hoş sohbetler edebilir ya da işletmenize özel tasarımlar düzenleyerek müşterilerinizin vazgeçilmezi olabilirsiniz.

Havuz konforundan sonra gelen ve büyük bir önem taşıyan görsellik için havuz çevresi kaplama malzemeleri ile iş birliği yapabilirsiniz. Ahşap Kompozit Deck Döşemeler size istediğiniz konforu ve şıklığı verebilir. Seçiminizi ahşaptan yana kullanarak hem doğaya dost olabilir hem de hayallerinize ulaşabilirsiniz.

Ahşap Kompozit Deck Döşemeler Hakkında

Çevreye zarar vermeden dilediğiniz mükemmel havuz kenarı görünümüne ahşap zeminler ile kavuşabilirsiniz. Doğa dostu bir uygulama olan ahşap zeminler aynı zamanda oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Klasik ahşap uygulamalarının beraberinde getirdiği kısa ömürlü kullanım, çürüme, kırılma, solma ya da bükülme ahşap kompozit deck malzemede olmaz. Kaliteyi en üst seviyelerde sunan bu malzeme sayesinde, ahşap kullanımını tam bir keyfe dönüştürebilirsiniz.

Ahşap Kompozit Deck Avantajları

Havuz kenarları genellikle su içerisinde olduğundan ahşap malzeme kullanımında ilk başlarda çekimser kalınır. Ancak ahşap kompozit deck bu çekimserlikleri ortadan kaldıracak avantajlara sahiptir. Öncelikle herkesin korkulu rüyası olan ahşap kabarması ve kıymıklanma sorunu olmaz. Kullanılan kaliteli malzeme bu durumların önüne geçer ve sizi ekstra masraf yapmaktan kurtarır.

Kıymıklanma sorunu olmayacağı için de ayağınıza herhangi bir kıymık batması olmadan, rahatça havuz kenarında dolaşabilirsiniz. Ayrıca ahşap malzeme sayesinde ayağınızın kaymasına da engel olursunuz. Bu özellik sayesinde özellikle küçük çocuklarınız havuz çevresinde dolaşırken içiniz rahat olur. Montajı kısa sürede biter ve kullanıma anında başlanabilir. Darbelere karşı dayanıklıdır ve herhangi bir şekilde çürüme yapmaz.

Yosun derdini ortadan kaldırır, anti-bakteriyel özellik gösterir. Havuz çevresi peyzaj işlemleri de bu malzemede çok daha kolaydır. Görsellik açısından bitkilerle ve ağaçlarla büyük bir uyum gösterir. Aklınızdan kendinize ait bir bahçe yapma düşüncesi geçiyorsa bunu havuz kenarınızda birleştirerek keyif dolu saatler geçirebileceğiniz bir alan elde edebilirsiniz. Doğa dostu malzemelerden biri olan ahşap kompozit deck ile yaz aylarınızı hayallerinizdeki havuz kenarıyla neşe içerisinde geçirebilirsiniz.

Call Now Button